| Availability: | Out of Stock. (Please contact Campania for a current ETA for this item.) |
| Pieces: | Nested Set of Different Sizes |
| Material: | Glazed |
| Set Quantity: | 2 |
| Total Weight: | 185 lbs |
| Photographed In: | Murano Fresco |
| Factory Code: | Canary / Vietnam |
| Material: | Glazed |
| Total Weight: | 185 lbs |
| UPC: | 615973018077 |
| Indoor Use Only: | No |
| Assembly Required: | No |
| Drainage Info: | One drainage hole, centered, approximately 3/4 " |
| Ship Method: | LTL |
| [: | ] |
| Factory Code: | Canary / Vietnam |