| Availability: | Out of Stock. (Please contact Campania for a current ETA for this item.) |
| Pieces: | Individual Item |
| Material: | Glazed |
| Set Quantity: | 1 |
| Total Weight: | 122 lbs |
| Photographed In: | Brunello |
| Factory Code: | Canary / Vietnam |
| Material: | Glazed |
| Total Weight: | 122 lbs |
| UPC: | 615973017148 |
| Indoor Use Only: | No |
| Assembly Required: | No |
| Drainage Info: | One drainage hole, centered, approximately 1" |
| Ship Method: | LTL |
| Base Dimensions: |
12.5" W |
| Inside Top: |
9" W |
| Inside Bottom: |
10" W |
| Inside Height: |
25.25" H |
| Outside Top: |
12" W |
| Catalog Page: | 0 |
| Size: |
24.25" W x 25.75" H |
| Ind Weight: |
122 lbs |
| Factory Code: | Canary / Vietnam |