| Availability: | Out of Stock. (Please contact Campania for a current ETA for this item.) |
| Pieces: | Individual Item |
| Material: | Glazed |
| Set Quantity: | 1 |
| Total Weight: | 143 lbs |
| Photographed In: | Brunello |
| Factory Code: | Canary / Vietnam |
| Material: | Glazed |
| Total Weight: | 143 lbs |
| UPC: | 615973017308 |
| Indoor Use Only: | No |
| Assembly Required: | No |
| Drainage Info: | One drainage hole, centered, approximately 1" |
| Ship Method: | LTL |
| Base Dimensions: |
16.25" W |
| Inside Top: |
15.5" W |
| Inside Bottom: |
14" W |
| Inside Height: |
24.5" H |
| Outside Top: |
18" W |
| Catalog Page: | 0 |
| Size: |
28" W x 25.5" H |
| Ind Weight: |
143 lbs |
| Factory Code: | Canary / Vietnam |